ODRŽAN WKF TRENING KAMP ZA MLADE

LOGO vektorski WKF 2014 vinjeta 100px8. WKF trening kamp za mlade održan je od 29. juna do 05. jula 2015. godine u Umagu, Hrvatska na kome su instruktori bili Hoang Ngan Nguyen, svetski šampion u katama, Luca Valdesi, svetski i evropski šampion u katama, Predrag Stojadinov, svetski i evropski šampion u borbama, i Davide Benetello, svetski i evropski šampion u borbama.

U okviru WKF trening kampa za mlade održani su i WKF kup za decu i WKF kup za kadete, juniore u mlađe seniore.

U generalnom plasmanrbije zauzeli su četvrto mesto, iza Hrvatske, Rusije i Bosne i Hercegovine, sa osvojenih 4 zlatne, 3 srebrne i 5 bronzanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Milovanović Anja u kategoriji dece do 14 godina u borbama pojedinačno +47kg, Cerović Luka u kategoriji kadeta u katama pojedinačno, Radičević Marina u kategoriji juniorki u borbama pojedinačno +59kg i Trikoš Bogdan u kategoriji mlađih seniore u borbama pojedinačno +84kg.

Srebrne medalje su osvojili: Marjanović Aleksa u kategoriji dece do 14 godina u borbama pojedinačno -50kg, Simić Jovan u kategoriji juniore u katama pojedinačno i Popović Mihajlo u kategoriji kadeta u borbama pojedinačno -52kg.

Bronzane medalje su osvojili: Janković Bojana u kategoriji dece do 14 godina u borbama pojedinačno -47kg, Stanimirović Milica u kategoriji dece do 14 godina u borbama pojedinačno -47kg, Josić Božidar u kategoriji dece do 14 godina u borbama pojedinačno -40kg, Musta Mihael u kategoriji dece do 14 godina u borbama pojedinačno +55kg i Petrović Slavka u kategoriji juniorki u borbama pojedinačno -48kg.