PREDSTOJEĆE AKTIVNOSTI

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NOVOSTI



EKO-KARATE DAN U VOJVODINI

Manifestacijom “EKO-KARATE DAN U VOJVODINI” Karate savez Vojvodine želi da se originalnom idejom, energijom i stvaralaštvom da doprinos očuvanju i zaštiti životne sredine i daljoj popularizaciji karate sporta u Vojvodini.

 

Centralni događaj je XIV Sremskokarlovački karate kup koji će se održati u Novom Sadu 03. juna 2017.godine u Sportskom centru “Vojvodina” (SPENS – mala sala).

 

Dopis KSV

Bilten

 

ZAVRŠENO PRVENSTVO BALKANA ZA DECU

 

 

 

Na 22. Prvenstvu Balkana za decu, koje se održavalo od 19. do 21. maja 2017. godine u Istanbulu, Turska, članovi reprezentacije Srbije su osvojili sedam zlatnih medalja, pet srebrnih i dvadeset jednu bronzanu i u generalnom plasmanu zauzeli treće mesto odmah iza (1) Turske i (2) Bosne i Hercegovine.

 

Zlatne medalje osvojili su: Petković Jelena u kategoriji devojčica rođenih 2007. godine borbe pojedinačno -30 kg, Jovović Dunja u kategoriji devojčica rođenih 2007. godine borbe pojedinačno -40 kg, Blanuša Marko u kategoriji dečaka rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -50 kg, Ćolić Anđela u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine kate pojedinačno, Mihajlović Nastasija u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine borbe pojedinačno -45 kg, Mičić Miloš u kategoriji dečaka rođenih 2009. godine kate pojedinačno i kata tim devojčica rođenih 2008/2009.. godine u sastavu Ćalija Lena, Jović Katarina i Vujić Maša.

 

Srebrne medalje osvojili su: Đurđjević Tara u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -40 kg, Nijemčević Ana u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -44 kg, Milutinović Aleksandra u kategoriji devojčica rođenih 2004. godine borbe pojedinačno -44 kg, Grčak Jana u kategoriji devojčica rođenih 2004. godine borbe pojedinačno -54 kg i Sedlar Vasilije u kategoriji dečaka rođenih 2004. godine borbe pojedinačno -40 kg.

 

Bronzane medalje osvojili su: Jovanović Sava u kategoriji devojčica rođenih 2007. godine kate pojedinačno, Cerović Dušan u kategoriji dečaka rođenih 2007. godine kate pojedinačno, Jakovljević Vasilije u kategoriji dečaka rođenih 2007. godine kate pojedinačno, Milošević Ilija u kategoriji dečaka rođenih 2007. godine borbe pojedinačno +45 kg, Vujić Kristina u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine kate pojedinačno, Đurđić Marko u kategoriji dečaka rođenih 2006. godine kate pojedinačno, Ćoso Anja u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -32 kg, Rajić Dunja u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -36 kg, Žunić Sara u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -36 kg, Smolović Marko u kategoriji dečaka rođenih 2006. godine borbe pojedinačno -45 kg, Filipov Nevena u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine borbe pojedinačno +50 kg, Oro Marina u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine borbe pojedinačno -35 kg, Ivanović Anđela u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine borbe pojedinačno -40 kg, Batanjski Vuk u kategoriji dečaka rođenih 2005. godine borbe pojedinačno +52 kg, Kolarov Žarko u kategoriji dečaka rođenih 2005. godine borbe pojedinačno -37 kg, Grubić Mihajlo u kategoriji dečaka rođenih 2005. godine borbe pojedinačno -47 kg, kata tim dečaka rođenih 2004/2005. godine u sastavu Knežević Pavle, Lazarević Bogdan i Mihajlović Luka, Smiljanić Bojana u kategoriji devojčica rođenih 2004. godine borbe pojedinačno +54 kg, Mančić Nikola u kategoriji dečaka rođenih 2004. godine borbe pojedinačno +55 kg, Marković Mihajlo u kategoriji dečaka rođenih 2004. godine borbe pojedinačno -40 kg i Krstić Andrea u kategoriji devojčica rođenih 2008. godine kate pojedinačno.

 

Kompletni rezultati

Žrebne liste sa rezultatima

Repasaži

Uspešnost

BALKANSKO PRVENSTVO – PRVOG DANA 16 MEDALJA

LOGO vektorski KFB 2014 vinjeta 100pxPrvog dana 22. Prvenstva Balkana za decu, koje se održava 19-21. maja 2017. godine u Istanbulu, Turska, takmičari reprezentacije Srbije osvojili su četiri zlatne medalje, 3 srebrne i 9 bronzanih.

 

Zlatne medalje su osvojili: Petković Jelena u kategoriji devojčica rođenih 2007. godine u borbama pojedinačno -30 kg, Jovović Dunja u kategoriji devojčica rođenih 2007. godine u borbama pojedinačno -40 kg, Mihajlović Nastasija u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine u borbama pojedinačno -45 kg i Mičić Miloš u kategoriji dečaka rođenih 2009. godine u katama pojedinačno.

 

Srebrne medalje su osvojili: Đurđević Tara u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine u borbama pojedinačno -40 kg, Nijemčević Ana u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine u borbama pojedinačno -44 kg, Milutinović Aleksandra u kategoriji devojčica rođenih 2004. godine u borbama pojedinačno -44 kg.

 

Bronzane medalje su osvojili: Cerović Dušan u kategoriji dečaka rođenih 2007. godine u katama pojedinačno, Jakovljević Vasilije u kategoriji dečaka rođenih 2007. godine u katama pojedinačno, Đurđic Marko u kategoriji dečaka rođenih 2006. godine u katama pojedinačno, Ćoso Anja u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine u borbama pojedinačno -32 kg, Rajić Dunja u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine u borbama pojedinačno -36 kg, Žunić Sara u kategoriji devojčica rođenih 2006. godine u borbama pojedinačno -36 kg, Filipov Nevena u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine u borbama pojedinačno +50 kg, Oro Marina u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine u borbama pojedinačno -35 kg i Ivanović Anđela u kategoriji devojčica rođenih 2005. godine u borbama pojedinačno -40 kg.

DUNAV KUP OPEN

 

Logo KFS cir

NS OPEN 17 vinjeta

IMG_0142

IMG_0574

IMG_0576

 

“Dunav kup Open” za poletarce, pionire i nade održan je 14.05.2017. godine u Sportskoj hali u Beočinu u organizaciji Karate federacije Srbije, Karate saveza Vojvodine i Karate saveza Novog Sada i tehničkoj organizaciji karate kluba “Cement” iz Beočina na kome su učešće uzeli takmičari iz 78 klubova iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Slovačke, Slovenije i Srbije a najuspešnije su bile ekipe: (1) “Energija” iz Banja Luke, (2) “Borac” iz Čačka i (3) “Srem” iz Sremske Mitrovice.

 

Kompletni rezultati

Uspešnost

 

KUP SRBIJE ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE I SENIORE

Logo KFS cirKup Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore održan je 13. maja 2017. godine u Sportskoj hali u Beočinu na kome su učestvovali takmičari iz 96 klubova koji su se kvalifikovali na prvenstvima regiona i na kome su najuspešniji klubovi bili: (1) “Studentski grad”, (2) “Mladenovac” i (3) “Samuraj” iz Beograda.

 

Kompletni rezultati

Uspešnost

 

NAJAVA KUPA SRBIJE ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE I SENIORE

Logo KFS cirKup Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore, u katama i borbama pojedinačno i ekipno, održaće se u subotu 13.05.2017. u Sportskoj hali u Beočinu, Novi Sad, sa početkom u 10 časova i na kome pravo nastupa imaju takmičari koji su se kvalifikovali na kupovima regiona.

Zbog uočene tehničke greške izvršen je ponovan žreb za kategoriju seniorke borbe ekipno.

 

Dopis KFS

Žreb

Plan takmičenja

 

ČETIRI MEDALJE NA PRVENSTVU EVROPE ZA SENIORE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxNa 52. Prvenstvu Evrope za seniore, koje se održavalo od 04. do 07. maja 2017. godine u Kočaeliju, Turska, članovi reprezentacije Srbije su osvojili jednu zlatnu medalju – Preković Jovana, jednu srebrnu – Antić Marko i dve bronzane – Cvrkota Sanja i Bitević Slobodan i u generalnom plasmanu zauzeli odlično šesto mesto odmah iza (1) Turske, (2) Italije, (3) Španije, (4) Ukrajine i (5) Francuske a ispred svih ostalih 38 zemalja Evrope.

 

Kompletni rezultati

Žrebne liste sa rezultatima

Finalni mečevi

Repasaži

Uspešnost

 

ZLATNA MEDALJA ZA JOVANU PREKOVIĆ NA PRVENSTVU EVROPE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxTrećeg dana 52. Prvenstva Evrope za seniore, koje se održava od 04. do 07. maja 2017. godine u Kočaeliju, Turska, na programu su bile odlučujući susreti za medalje i članovi reprezentacije Srbije su osvojili jednu zlatnu medalju, jednu srebrnu i dve bronzane.

 

Na najviši stepenik pobedničkog postolja popela se Preković Jovana koja je u finalnom susretu pobedila takmičarku iz Francuske Ignace Lucie sa 4:2.

 

Antić Marko je u odlučujućem finalnom susretu izgubio od takmičara iz Letonije Kalnins Kalvisa sa 1:0 i osvojio je srebrnu medalju.

 

Cvrkota Sanja je kroz repasaž obezbedila mogućnost da se bori za bronzanu medalju koju je uspešno iskoristla i pobedila takmičarku iz Španije Vizcaino Gonzalez Cristinu sa 3:0.

 

Bitević Slobodan je u poslednjoj repasažnoj borbi pobedio takmičara iz Mađarske Molnar Daniela sa 1:0 i osvojio bronzanu medalju.

 

PRVOG DANA USPEŠAN START NA PRVENSTVU EVROPE ZA SENIORE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxPrvog dana 52. Prvenstva Evrope za seniore, koje se održava od 04. do 07. maja 2017. godine u Kočaeliju, Turska, na programu su bili eliminacioni susreti i repasažni sem borbi za medalju u svim pojedinačnim kategorijama, takmičari reprezentacije Srbije imali su uspešan start.

 

Antić Marko u borbama pojedinačno -60 kg i Preković Jovana u borbama pojedinačno -61 kg stigli su do finala i u subotu će se boriti za zlatna odličja.

Cvrkota Sanja u borbama pojedinačno -68 kg i Bitević Slobodan u borbama pojedinačno +84 kg kroz repasaž su se izborili da se u subotu bore za bronzane medalje.

 

Drugog dana takmičenja, 05. maja 2017. godine na programu su eliminacioni susreti i repasažni sem borbi za medalju u svim ekipnim kategorijama.

 

Put u eliminacijama Antić Marka

Put u eliminacijama Preković Jovane

Put kroz repasaž Cvrkota Sanje

Put kroz repasaž Bitević Slobodana

 

POČINJE PRVENSTVO EVROPE ZA SENIORE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100px52. Prvenstvo Evrope za seniore održaće se od 04. do 07. maja 2017. godine u Kočaeliju, Turska, na kome će nastupiti 496 takmičara iz 44 zemlje. Za reprezentaciju Srbije nastupiće: Antić Marko u borbama pojedinačno -60 kg, Bitević Slobodan u borbama pojedinačno +84 kg, Cvrkota Dejan u borbama pojedinačno -84 kg, Cvrkota Sanja u borbama pojedinačno -68 kg, Joksić Stefan u borbama pojedinačno -67 kg, Lučić Suzana u borbama pojedinačno -55 kg, Martinović Marko u borbama pojedinačno -75 kg, Milivojčević Jelena u borbama pojedinačno -50 kg, Mladežić Bojana u katama pojedinačno, Preković Jovana u borbama pojedinačno -61 kg, Simić Jovan u katama pojedinačno, Vićovac Andriana u borbama pojedinačno +68 kg, Bitević, Cvrkota, Joksić, Marić, Obradović, Salapura i Trikoš u borbama ekipno za muškarce, Čomagić, Cvrkota, Preković i Radičević u borbama ekipno za žene, Janjić, Maticki i Piperin u katama ekipno za žene i Simović, Todorović i Todorović u katama ekipno za muškarce.
Prvog dana takmičenja, 04. maja 2017. godine na programu su eliminacioni susreti i repasažni sem borbi za medalju u svim pojedinačnim kategorijama.

 

Žreb

Plan takmičenja

 

PRVENSTVO SRBIJE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE U BORBAMA

Logo KFS cirPrvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade u borbama održano je 30. aprila 2017. godine u Sportskom centru u Mladenovcu na kome su učestvovali takmičari iz 92 kluba koji su se kvalifikovali na prvenstvima regiona i na kome su najuspešniji klubovi bili: (1) “Mladenovac”, (2) “Samuraj” iz Beograda i (3) “Žandarmerija” iz Beograda”

 

Kompletni rezultati

Uspešnost

 

PRVENSTVO SRBIJE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE U KATAMA

IMG_0077

Logo KFS cir

IMG_0613

IMG_0232

IMG_0204

IMG_0165

Prvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade u katama održano je 29. aprila 2017. godine u Sportskom centru u Mladenovcu na kome su učestvovali takmičari iz 117 klubova koji su se kvalifikovali na prvenstvima regiona i na kome su najuspešniji klubovi bili: (1) “Mladenovac”, (2) “Borac” iz Čačka i (3) “Junior” iz Batajnice”

 

Kompletni rezultati

Uspešnost

 

NAJAVA PRVENSTVA BALKANA ZA DECU

LOGO vektorski KFB 2014 vinjeta 100px22. Prvenstvo Balkana za decu održaće se 19-21. maja 2017. godine u Istanbulu, Turska.

 

Bilten

 

NAJAVA PRVENSTVA SRBIJE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE U BORBAMA

Logo KFS cirPrvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade u borbama održaće se u nedelju 30. aprila 2017. godine u Sportskom centru u Mladenovcu sa početkom u 10 časova.

U prilogu se nalazi žreb na osnovu pristiglih prijava regionalnih saveza i plan takmičenja.

 

Dopis KFS

Žreb

Plan takmičenja

 

NAJAVA PRVENSTVA SRBIJE ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE U KATAMA

Logo KFS cirPrvenstvo Srbije za poletarce, pionire i nade u katama održaće se u subotu 29. aprila 2017. godine u Sportskom centru u Mladenovcu sa početkom u 10 časova.

 

Takmičenje će se odvijati na šest tatamija i počeće po sledećem rasporedu:

  • borilište 1 – poletarci, kate ekipno pa kate pojedinačno
  • borilište 2 – poletarke, kate ekipno pa kate pojedinačno
  • borilište 3 – ženske nade, kate ekipno pa kate pojedinačno
  • borilište 4 – muške nade, kate ekipno pa kate pojedinačno
  • borilište 5 – pioniri, kate ekipno pa kate pojedinačno
  • borilište 6 – pionirke, kate ekipno pa kate pojedinačno

 

Dopis KFS

 

NAJAVA KARATE KUPA “DUNAV KUP OPEN”

NS OPEN 17 vinjetaKarate kup “Dunav kup Open” održaće se u nedelju 14. maja 2017. godine u Sportskoj hali Beočin u Novom Sadu sa početkom u 11 časova u organizaciji Karate saveza Novog Sada i Karate saveza Vojvodine.

 

Dunav kup Open

 

ZLATNI POJAS ZA POLETARCE, PIONIRE I NADE

2017 Bilten Zlatni pojas Vinjeta46. Zlatni pojas za poletarce, pionire i nade održan je 15.04.2017. u Čačku na kome su učešće uzeli takmičari iz 99 klubova iz Bosne i Hercegovine, Bugarske, Crne Gore, Makedonije, Slovačke i Srbije.

 

Kompletni rezultati

 

NAJAVA PRVENSTVA EVROPE ZA SENIORE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxPrvenstvo Evrope za seniore održaće se 04-07. maja 2017. godine u Kočaeliu, Turska.

 

Bilten

 

ODRŽANO PRVENSTVO SRBIJE ZA SENIORE

Logo KFS cirPrvenstvo Srbije za seniore održano je 15.04.2017. godine u Čačku u Hali Mladost-Atenica na kome su učešće uzeli takmičari iz 59 klubova koji su se kvalifikovali na regionalnim prvenstvima.

 

Kompletni rezultati

Uspešnost

 

NAJAVA PRVENSTVA SRBIJE ZA SENIORE

Logo KFS cirPrvenstvo Srbije za seniore u katama pojedinačno i ekipno i borbama pojedinačno održaće se u Čačku u Hali Mladost – Atenica u subotu 15.04.2017. godine sa početkom u 10 časova.

U prilogu se nalazi žreb na osnovu pristiglih prijava regionalnih saveza i plan takmičenja.

Dopis KFS

Žreb

Plan takmičenja

 

ZLATNI POJAS ZA KADETE, JUNIORE, MLAĐE SENIORE I SENIORE

 

2017 04 08 Zlatni pojas image 02 2017 04 08 Zlatni pojas image 10 2017 04 08 Zlatni pojas image 06
2017 04 08 Zlatni pojas image 13 2017 04 08 Zlatni pojas image 08 2017 04 08 Zlatni pojas image 21
2017 04 08 Zlatni pojas image 46 2017 04 08 Zlatni pojas image 29 2017 04 08 Zlatni pojas image 31

 

46. Zlatni pojas održan je 08.04.2017. u Čačku na kome su učešće uzeli takmičari iz 98 klubova i 14 nacionalnih reprezentacija iz 17 zemalja i to: Bosne i Hercegovine, Bugarske, Crne Gore, Francuske, Grčke, Hrvatske, Izraele, Kipra, Mađarske, Makedonije, Rumunije, Rusije, Slovačke, Slovenije, Švedske, Turske i Srbije.

 

Kompletni rezultati

SRBIJA NAUSPEŠNIJA NA BALKANSKOM SENIORSKOM PRVENSTVU

15 LOGO vektorski KFB 2014 vinjeta 100px 17
23 21 19
08 28 39
40 43 30
32 34 35
38 59 65

 

Drugog dana 19. Balkanskog prvenstva za seniore, koje se održavalo 25. i 26. marta 2017. godine u Čačku, takmičari reprezentacije Srbije osvojili su jednu zlatnu dve bronzane medalje i sa ukupnim skorom od šest zlatnih, jednom srebrnom i sedam bronzanih medalja bili su najuspešnija reprezentacija ispred Hrvatske i Crne Gore.

 

Zlatnu medalju osvojile su Preković Jovana, Stanojević Natalija, Vićovac Andriana i Cvrkota sanja u kategoriji seniorke borbe ekipno.

 

Bronzane medalje osvojili su: Milivojčević Jelena u kategoriji seniorke borbe pojedinačno -50 kg i Leković jelena, Saveski Tijana i Saveski Vanja u kategoriji seniorke kate ekipno.

 

Kompletni rezultati

Žrebne liste sa rezultatima

Finalni mečevi

Repasaži

Uspešnost

PRVOG DANA JEDANAEST MEDALJA ZA SRBIJU

LOGO vektorski KFB 2014 vinjeta 100pxPrvog dana 19. Balkanskog prvenstva za seniore, koje se održava 25. i 26. marta 2017. godine u Čačku, takmičari reprezentacije Srbije osvojili su pet zlatnih medalja, jednu srebrnu i pet bronzanih.

 

Zlatne medalje osvojili su: Mladežić Bojana u kategoriji seniorki kate pojedinačno, Cvrkota Sanja u kategoriji seniorki borbe pojedinačno -68 kg, Suvajčević Stefan u kategoriji seniora kate pojedinačno, Joksić Stefan u kategoriji seniora borbe pojedinačno -67 kg i Bitević Slobodan u kategoriji seniora borbe pojedinačno +84 kg.

 

Srebrnu medalju osvojila je Jakšić Milana u kategoriji seniorki kate pojedinačno.

 

Bronzane medalje osvojili su: Vasović Andrijana u kategoriji seniorki borbe pojedinačno -61 kg, Čomagić Ivana u kategoriji seniorki borbe pojedinačno -68 kg, Topalović Varja u kategoriji seniorki borbe pojedinačno +68 kg, Stanković Andrija u kategoriji seniora kate pojedinačno i Salapura Đorđe u kategoriji seniora borbe pojedinačno -75 kg.

POČINJE BALKANSKO PRVENSTVO ZA SENIORE

LOGO vektorski KFB 2014 vinjeta 100pxNa 19. Balkanskom prvenstvu za seniore, koje se održava 25. i 26. marta 2017. godine u Čačku za medalje će se boriće 302 takmičara iz 11 zemalja a reprezentaciju Srbije sačinjavaju:

Antić Marko, Babić Tamara, Barac Nemanja, Berić Mladen, Bitević Slobodan, Šemlal Stefan, Čomagić Ivana, Cvrkota Dejan, Cvrkota Sanja, Damjanović Marina, Đorđević Ivana, Džaković Miloš, Jaksić Milana, Joksić Stefan, Jovanović Nikola, Lekić Aleksandar, Leković Jelena, Lučić Suzana, Maksić Dunja, Marić Ljubiša, Marković Jovana, Martinović Marko, Mijalković Uroš, Milivojčević Jelena, Mladežić Bojana, Negovanović Dragana, Obradović Bogdan, Petrović Aleksandra, Petrović Miloš, Preković Jovana, Pucar Velibor, Radičević Marina, Ranković Teodora, Ristivojević Marko, Salapura Đorđe, Šestakov Aleksandar, Simić Jelena, Stanković Andrija, Stojilković Dragan, Suvajčević Stefan, Topalović Varja, Trikoš Bogdan, Vasović Andrijana, Vićovać Andriana, Vukomanović Nikola, Vulinović Jovana, Živić Tamara, Žunić Tanja, u borbama ekipno za seniore Bitević, Cvrkota, Joksić, Marković, Mijalković, Salapura, Šestakov, u borbama ekipno za seniorke Cvrkota, Preković, Stanojević, Vićovać, u katame ekipno za seniorke Leković, Saveski, Saveski i u katame ekipno za seniore Simović, Todorović, Todorović.

Program takmičenja

Žreb

ODRŽANO ŠKOLSKO PRVENSTVO SRBIJE U KARATEU

LOGO savez za skolski sport srbijeŠkolsko prvenstvo Srbije u karate sportu održano je 07.02.2017. godine u Hali sportova “Strelište” u Pančevu u organizaciji Saveza za školski sport Republike Srbije i tehničkoj realizaciji Karate federacije Srbije.

 

Učešće je uzelo 487 takmičara iz 286 škola koji su se kvalifikovali na regionalnim kvalifikacionim takmičenjima učenika osnovnih i srednjih škola.

Rezultati takmičenja:

 

KATE

Devojke Osnovna škola I i II razred

1 Jović Katarina, V. Moštanica, OŠ Branko Radičević, II razred

2 Čalija Lena, Mladenovac, OŠ Kosta Đukić, II razred

3 Krstić Andrea, Valjevo, OŠ Andra Savčić, I razred

Devojke Osnovna škola III i IV razred

1 Stojanović Iva, Beograd, OŠ Nikola Tesla, III razred

2 Nijemčević Ana, S. Palanka, OŠ Heroj Ivan Muker, IV razred

3 Jovanović Teodora, Sremski Karlovci, OŠ 23. oktobar, III razred

Devojke Osnovna škola V i VI razred

1 Zelić Jovana, Šajkaš, OŠ Isidora Sekulić, VI razred

2 Ristić Mina, Mladenovac, OŠ Kosta Đukić

3 Milenković Ivana, Beograd, OŠ Olga Petrov, VI razred

Devojke Osnovna škola VII i VIII razred

1 Crnovčić Slavica, Petrovaradin, OŠ Jovan Dučić, VIII razred

2 Negovanović Brankica, B. Koviljača, OŠ Vera Blagojevič, VII razred

3 Živković Dubravka, Mladenovac, OŠ S. Sava, VIII razred

Devojke Srednja škola I i II razred

1 Jovanović Lana, Sremski Karlovci, Karlovačka gimnazija, II razred

2 Jerko Marija, Beograd, XIII Bgd gimnazija, II razred

3 Simić Jovana, Novi Sad, SŠ. Svetozar Miletić, II razred

Devojke Srednja škola III i IV razred

1 Đurđević Nikolina, Beograd, X gimnazija Mihajlo Pupin, III razred

2 Zlatanović Katarina, Beograd, Medicinska škola Beograd, IV razred

3 Đurović Nikolija, Beograd, IX Bgd gimnazija, IV razred

Dečaci Osnovna škola I i II razred

1 Mićić Miloš, Beograd, OŠ Pavle Savić, I razred

2 Sekulić Nikola, Mionica, OŠ Milan Rakić, II razred

3 Krstin Filip, Beograd, OŠ Stefan Nemanja, I razred

Dečaci Osnovna škola III i IV razred

1 Mićić Nemanja, Beograd, OŠ Pavle Savić, IV razred

2 Dugonjić Uroš, Batajnica, OŠ Branko Radičević, IV razred

3 Cerović Dušan, Zemun, OŠ Majka Jugovića

Dečaci Osnovna škola V i VI razred

1 Milovanović Igor, G. Milanovac, OŠ Desanka Maksimović, V razred

2 Đuriček Andrej, Beograd, OŠ Bora Stanković, VI razred

3 Knežević Pavle, Mladenovac, OŠ Sveti Sava, V razred

Dečaci Osnovna škola VII i VIII razred

1 Zelić Vladimir, Šajkaš, OŠ Isidora Sekulić, VII razred

2 Petrović Luka, Beograd, OŠ Zaga Malivuk, VIII razred

3 Tomić David, Čačak, OŠ Tanasko Rajić, VII razred

Mladići Srednja škola I i II razred

1 Cerović Luka, Zemun, Sportska gimnazija, II razred

2 Subota Uroš Beograd, I beogradska gimnazija, I razred

3 Stevanetić Marko, Beograd, XIII Bgd gimnazija, I razred

Mladići Srednja škola III i IV razred

1 Vukmirović Uroš, Beograd, Faramac.-fizioterapeutska, III razred

2 Veličkovski Stefan, Vršac, Školski centar Nikola Tesla, III razred

3 Nikolić Nikola, Beograd, Zubotehnička škola, III razred

 

BORBE

Devojke Osnovna škola V-VI razred -40 kg

1 Mihajlović Nastasija, Smederevska Palanka, OŠ Olga Milošević, VI razred

2 Milić Maša, Mladenovac, OŠ Kosta Đukić, VI razred

3 Potpara Miljana, Lazarevo, OŠ Slavko Rodić, VI razred

Devojke Osnovna škola V-VI razred +40 kg

1 Lauš Valentina, Boka, OŠ Zarko Zrenjanin, VII razred

2 Milutinović Aleksandra, Mali Požarevac, OŠ Milorad Mića Marković, VI razred

3 Vidosavljević Ana, Mladenovac, OŠ Sveti Sava, VI razred

Devojke Osnovna škola VII-VIII razred -49 kg

1 Negovanović Brankica, Banja Koviljača, OŠ Vera Blagojević, VII razred

2 Zarija Arijana, Vladimirovac, OŠ Prvi maj, VIII razred

3 Aleksić Anđela, Mali Požarevac, OŠ Milorad Mića Marković, VII razred

Devojke Osnovna škola VII-VIII razred +49 kg

1 Radović Anja, Beograd, OŠ Vladimir Rolović

2 Cucin Ivana, Novo Miloševo, OŠ Dr Đorđe Joanović, VII razred

3 Trikoš Mina, Raška, OŠ Sutjeska, VIII razred

Devojke Srednja škola I-II razred -47 kg

1 Isidorović Anđela, Mladenovac, Elektrotehnička škola, I razred

2 Janković Bojana, Loznica, SŠ Sveti Sava, I razred

Devojke Srednja škola I-II razred -54 kg

1 Perović Ivana, Beograd, IX Beogradska gimanzija, I razred

2 Stoiljković Tijana, Veliko Gradište, SŠ Veliko Gradište, II razred

3 Kojčić Jana, Pančevo, Uroš Predić, I razred

Devojke Srednja škola I-II razred +54 kg

1 Varsaković Minja, Pančevo, Gimnazija Uroš Predić, I razred

2 Roksandić Željana, Novi Sad, 7. april, II razred

3 Živović Kristina, Beograd, Vojna gimnazija, I razred

Devojke Srednja škola III-IV razred -53 kg

1 Ekmečić Milica, Pančevo, Gimnazija Uroš Predić, III razred

2 Vujasinović Aleksandra, Zrenjanin, Zrenjaninska gimnazija, III razred

3 Petrović Slavka, Loznica, SŠ Gimnazija Vuk Karadžić, III razred

Devojke Srednja škola III-IV razred -59 kg

1 Dukić Milica, Bačka Palanka, SŠ Radivoj Uvalić, III razred

2 Jurišić Monika, Inđija, Frizeri Đorđe Natošević, III razred

3 Lazić Sanja, Beograd, Med. škola Nadežda Petrović, IV razred

Devojke Srednja škola III-IV razred +59 kg

1 Radičević Marina, Zrenjanin, Zrenjaninska gimnazija, IV razred

2 Vasović Andrijana, Beograd, Sportska gimnazija, IV razred

3 Vukelja Radmila, Novi Bečej, Gimnazija, IV razred

Dečaci Osnovna škola V-VI razred -40 kg

1 Petrović Milan, Vladimirovac, OŠ. Prvi maj, V razred

2 Kolarov Žarko, Stara Pazova, OŠ. Simeon Aranicki, V razred

3 Petković Marko, Beograd, OŠ 14. oktobar, V razred

Dečaci Osnovna škola V-VI razred -45 kg

1 Marković Mihajlo. Raška, OŠ Sutjeska, VI razred

2 Jelovac Mihajlo, Beograd, OŠ 14. oktobar

3 Orlandić Petar, Beograd, OŠ Branisalv Nušić, V razred

Dečaci Osnovna škola V-VI razred +45 kg

1 Vasilić Mihailo, Loznica, OŠ Vuk Karadžič, VI razred

2 Bulajić Vukan, Beograd, OŠ Radoje Domanović, VI razred

3 Urošević Miljan, Vladimirovac, OŠ. Prvi maj, VI razred

Dečaci Osnovna škola VII-VIII razred -45kg

1 Stanojević Stefan, Niš, OŠ Ivo Andrić, VII razred

2 Petrović Jovan, Veliko Gradište, OŠ Ivo Lola Ribar, VIII razred

3 Ropret Matej, Beograd, OŠ Karađorđe, VII razred

Dečaci Osnovna škola VII-VIII razred -50 kg

1 Sretenović Vuk, Gornji Milanovac, OŠ Kralj Aleksandar, VII razred

2 Radojčin Veljko, Novo Miloševo, OŠ Dr Đorđe Joanović, VII razred

3 Mitrović Miloš, Loznica, OŠ Anta Bogićević, VII razred

Dečaci Osnovna škola VII-VIII razred +50 kg

1 Vujović Lazar, Aranđelovac, OŠ Ilija Garašanin, VIII razred

2 Musta Mihael, Vladimirovac, OŠ Prvi maj, VIII razred

3 Žunić Igor, Beograd, OŠ Danilo Kiš, VIII razred

Mladići Srednja škola I-II razred -52 kg

1 Petković Nikola, Beograd, XV Bgd. gimnazija Patrijarh Pavle, I razred

Mladići Srednja škola I-II razred -57 kg

1 Vučević Mihailo, Novi Sad, Gimnazija J. J. Zmaj

2 Radojković Nemanja, Čačak, SŠ Tehnička, II razred

3 Vasović Petar, Raška, SŠ Gimnazija, I razred

Mladići Srednja škola I-II razred -63 kg

1 Marković Marko, Novi Sad, Pavle Savić, I razred

2 Popović Mihajlo, Beograd, Sportska gimnazija, I razred

3 Simeunović Nikola, Zrenjanin, SŠ Nikola Tesla, II razred

Mladići Srednja škola I-II razred -70 kg

1 Ćirić Jovan, Sopot, Ekonomska škola, II razred

2 Vilimanović Arsenije, Beograd, Politehnika-Škola za nove tehnologije, II razred

3 Anić Stefan, Aranđelovac, SŠ Gimnazija Miloš Savković, II razred

Mladići Srednja škola I-II razred +70 kg

1 Arsović Mihajlo, Raška, SŠ Mašinaska, I razred

2 Radovanović Đorđe, Bajina Bašta, SŠ Gimnazija Josip Pančić, II razred

3 Vrućinić Đorđe, Novi Sad, Elektro tehnička škola, I razred

Mladići Srednja škola III-IV razred -61 kg

1 Mišović Despot, Čačak, SŠ Gimnazija, III razred

2 Despotović Dušan, Kula, SSŠ 4. jul, III razred

3 Arnaut Nikola, Beograd, I Ekonomska škola V. Perić Valter, III razred

Mladići Srednja škola III-IV razred -68 kg

1 Pucar Velibor, Stara Pazova, Tehnička škola, IV razred

2 Fustić Miljan, Beograd, XV Gimnazija Patrijarh

3 Veličković Stevan, Pančevo, Mašinska škola, III razred

Mladići Srednja škola III-IV razred -76 kg

1 Salapura Đorđe, Zrenjanin, Zrenjaninska gimnazija, IV razred

2 Fijuljanin Ajnur, Sjenica, SŠ Gimnazija, IV razred

3 Njegić Jovan, Bajina Bašta, SŠ Gimnazija Josip Pančić, III razred

Mladići Srednja škola III-IV razred +76 kg

1 Tešanović Đorđe, Stara Pazova Gimnazija Branko Radičević, III razred

2 Biberović Edis, Novi Pazar, SŠ Medicinska, III razred

3 Brežančić  Vladimir, Novi Bečej, Dušan Vasiljev, III razred

 

ŽREB ZA ŠKOLSKO PRVENSTVO SRBIJE

LOGO savez za skolski sport srbijeŠkolsko prvenstvo Srbije za učenike osnovnih i srenjih škola u karate sportu održaće se u utorak 07. marta 2017. godine u Pančevu u Hali sportova Strelište sa početkom u 12 časova u organizaciji Saveza za školski sport Srbije i Karate federacije Srbije.

U prilogu se nalazi žreb kod koga su moguće promene u pojedinim kategorijama u slučaju značajnijih izmena nakon kontrole dokumenata i težina.

 

Žreb

Tok takmičenja

Satnica

 

ZAVRŠENO EVROPSKO PRVENSTVO ZA KADETE, JUNIORE I MLAĐE SENIORE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxNa 44. Evropskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore, koje se održavalo od 17. do 19. februara 2017. godine u Sofiji, Bugarska, u sveukupnom plasmanu reprezentacija Srbije zauzela je deseto mesto sa jednom zlatnom, četiri srebrne i dve bronzane medalje a najuspešniji su bili takmičari Francuske, Italije i Turske.

 

 

Kompletni rezultati
Žrebne liste sa rezultatima
Finalni mečevi
Repasaži
Uspešnost

 

EVROPSKO PRVENSTVO – ZLATNA MEDALJA ZA DINU DURMIŠ

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxDrugog dana 44. Evropskog prvenstva za kadete, juniore i mlađe seniore, koje se održava od 17. do 19. februara 2017. godine u Sofiji, Bugarska, Durmis Dina osvojila je zlatnu medalju, Ćirić Jovan srebrnu, a kata tim kadeta/juniora i kata tim mlađih seniorki bronzane.

 

Na putu do najvišeg trona u kategoriji juniorki borbe pojedinačno +59 kg Durmiš Dina pobedila je takmičarku iz Litvanije Kornishova Alinu, takmičarku iz Grčke Mavridou Theano sa 2:0, takmičarku iz Turske Eltemur Edu i takmičarku iz Nemačke Schroeter Madeleinu, dok je u finalnom susretu pobedila takmičarku iz Mađarske Czagany Doru sa 3:0 i osvojila zlatnu medalju.

 

U kategoriji juniora borbe pojedinačno -68 kg Ćirić Jovan je pobedio takmičara sa Kosova Vitija Donarta sa 1:0, takmičara iz Danske Kos Sebastiana sa 8:0, takmičara iz Mađarske Morocz Akosa sa 3:1, takmičara iz Engleske Lister Davida sa 1:0 i takmičara iz Turske Gok Sameda sa 2:1 dok je u finalnom susretu izgubio od takmičara iz Francuske Cizo Kiliana sa 0:3 i osvojio srebrnu medalju.

 

U kategoriji kadeta/juniora u katama ekipno kata tim Srbije u sastavu Cerović, Suvajčević, Vukmirović u prvom kolu je pobedio kata tim Bosne i Hercegovine sa 5:0 dok je u drugom kolu izgubio od kata tima Turske sa 1:4. U repasažu kata tim Srbije pobedio je kata tim Ukrajine sa 5:0 i u odlučujućem susretu za bronzanu medalju pobedio je kata tim iz Rusije sa 4:1.

 

U kategoriji mlađih seniorki u katama ekipno kata tim Srbije u sastavu Maticki, Mladežić, Saveski u polufinalnom susretu izgubio je od kata tima Turske sa 1:4 i osvojio bronzanu medalju.

 

Trećeg dana na programu će biti mlađe seniorke i mlađi seniori borbe pojedinačno.

EVROPSKO PRVENSTVO – PRVOG DANA TRI SREBRNE MEDALJE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxPrvog dana 44. Evropskog prvenstva za kadete, juniore i mlađe seniore, koje se održava od 17. do 19. februara 2017. godine u Sofiji, Bugarska, takmičari reprezentacije Srbije Milovanović Anja u kategoriji kadetkinja borbe pojedinačno +54 kg, Mladežić Bojana u kategoriji mlađih seniorki kate pojedinačno i Simić Jovan u kategoriji mlađih seniora kate pojedinačno osvojili su srebrne medalje.

 

Na svom putu do drugog mesta trona u kategoriji kadetkinja borbe pojedinačno +54 kg Milovanović Anja pobedila je takmičarku sa Malte Farrugia Joelle sa 3:0, takmičarku iz Portugalije Lopes Rafaelu sa 2:0, takmičarku iz Hrvatske Zorko Mia Gretu sa 2:0, takmičarku iz Češke Sachova Martinu sa 6:2, a onda je u finalnom susretu izgubila od takmičarke iz Belgije Brognon Eve sa 0:2.

 

Mladežić Bojana je u kategoriji mlađih seniorki kate pojedinačno pobedila takmičarku iz slovenije Simonić Masu sa 3:2, takmičarsku iz Grčke Xenou Georgiu sa 3:2, takmičarku iz Engleske Payne Natali sa 4:1, dok je u finalnom susretu izgubila od takmičarke iz Španije Rodriguez Encabo Lidie sa 0:5.

 

Simić Jovan je u kategoriji mlađih seniora kate pojedinačno pobedio takmičara iz Izraele Shamilov Ramija sa 3:2, takmičara iz Rumunije Bartincki Sttilu sa 5:0, takmičara iz Crne Gore Vuković Srđana sa 3:2, takmičara iz Turske Goktas Emre Vefa sa 3:2, a u finalu je izgubio od takmičara iz Španije Galan Lopez Sergia sa 2:3.

 

Drugog dana na programu će biti kate ekipno za kadete/juniore, kadetkinje/juniorke, mlađe seniore, mlađe seniorke i borbe pojedinačno za juniore i juniorke.

 

POČINJE EVROPSKO PRVENSTVO ZA KADETE, JUNIORE I MLAĐE SENIORE

LOGO vektorski EKF 2014 vinjeta 100pxNa 44. Evropskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore, koje se održava od 17. do 19. februara 2017. godine u Sofiji, Bugarska,  za medalje će se boriti 1204 takmičara iz 50 zemalja a reprezentaciju Srbije sačinjavaju: Arsović Mihajlo u kategoriji kadeta borbe pojedinačno +70 kg, Brežančić Vladimir u kategoriji juniora borbe pojedinačno +76 kg, Ćaćić Miljan u kategoriji mlađih seniora borbe pojedinačno -60 kg, Cerović Luka u kategoriji juniora kate pojedinačno, Ćirić Jovan u kategoriji juniora borbe pojedinačno -68 kg, Crnovčić Slavica u kategoriji kadetkinja kate pojedinačno, Đurđević Nikolina u kategoriji juniorki kate pojedinačno, Đorđević Ivana u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno -50 kg, Dukić Vera u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno -55 kg, Durmiš Dina u kategoriji juniorki borbe pojedinačno +59 kg, Janković Bojana u kategoriji kadetkinja borbe pojedinačno -47 kg, Kovačević Nikola u kategoriji juniora borbe pojedinačno -55 kg, Lapčević Vladimir u kategoriji juniora borbe pojedinačno -76 kg, Marković Aleksandar u kategoriji mlađih seniora borbe pojedinačno -84 kg, Milovanović Anja u kategoriji kadetkinja borbe pojedinačno +54 kg, Mladežić Bojana u kategoriji mlađih seniorki kate pojedinačno, Musta Mihael u kategoriji kadeta borbe pojedinačno -70 kg, Perović Ivana u kategoriji kadetkinja borbe pojedinačno -54 kg, Petrović Slavka u kategoriji juniorki borbe pojedinačno -48 kg, Popović Mihajlo u kategoriji kadeta borbe pojedinačno -63 kg, Pucar Velibor u kategoriji mlađih seniora borbe pojedinačno -67 kg, Radičević Marina u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno -68 kg, Radojčin Strahinja u kategoriji kadeta borbe pojedinačno -52 kg, Radojević Miloš u kategoriji juniora borbe pojedinačno -61 kg, Ropret Tara u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno +68 kg, Salapura Đorđe u kategoriji mlađih seniora borbe pojedinačno -75 kg, Simić Jovan u kategoriji mlađih seniora kate pojedinačno, Simović Sofija u kategoriji juniorki borbe pojedinačno -59 kg, Subota Uroš u kategoriji kadeta kate pojedinačno, Trikoš Bogdan u kategoriji mlađih seniora borbe pojedinačno +84 kg, Vasović Andrijana u kategoriji mlađih seniorki borbe pojedinačno -61 kg, Vasović Petar u kategoriji kadeta borbe pojedinačno -57 kg, Vujasinović Aleksandra u kategoriji juniorki borbe pojedinačno -53 kg, kata tim u kategoriji kadeta/juniora (Cerović, Suvajčević, Vukmirovć), kata tim u kategoriji kadetkinja/juniorki (Ducić, Jerko, Simić), kata tim u kategoriji mlađih seniora (Jojić, Simić, Todorović) i kata tim u kategoriji mlađih seniorki (Maticki, Mladežić, Saveski).

 

Prvog dana šampionata, u petak 17.02.2017. godine, održaće se takmičenja u katama pojedinačno u svim uzrasnim kategorijama i u borbama pojedinačno u svim težinskim kategorijama za kadete i kadetkinje.

Žreb